פינות אוכל יוקרתיות

Byadmin

פינות אוכל יוקרתיות

מה הסיפור של פינות אוכל יוקרתיות? האם יש להן אלמנט מיוחד? אולי הן פשוט מתאימות למרחב שלהן בצורה יותר יוקרתית? הבה נחקור זו קמעא.

איך אפשר לזהות פינות אוכל יוקרתיות?

ובכן, בפשטותו של עניין, פינות אוכל יוקרתיות הן עדיין פינות אוכל ולכן הן יהיו מורכבות משולחן, כסאות ואולי אלמנטים נוספים במערך. אם ננסה להבין מה זה אומר "יוקרתיות", אולי נחשוב על המילה יוקר. נוכל להיזכר אולי בביטויים כמו "כך ייעשה לאדם שהמלך רצה ביקרו", ולראות מה זה אומר.

פינות אוכל יוקרתיות שהמלך רוצה ביקרתן

ומה קרה בסיפור ההגדה, בה המלך רצה ביקרו של מרדכי היהודי? הוא עשה לו כבוד רב, הרעיף עליו שבחים והראה לו את אהבתו. על כן, יוקרה יכולה להיות הערכה רבה לדבר מה שאוהבים. כאשר דבר מה יקר, אין זו אומר שמחירו גבוה או שהוא "נראה מרשים", כי זה לא בהכרח אומר שמשהו מתאים, רלוונטי או מדויק לרכישה ולקיחה/קבלה, אלא שזה פשוט הסגנון החיצוני שלו, ואולי יש לו איכות גבוהה ונהדרת.

לבחור פינות אוכל יוקרתיות כמו מלכים

על כן, פינות אוכל יוקרתיות, אלו הן פינות שהמלך רוצה ביקרן. מי הוא המלך? אנחנו, מי שהולך לבחור בהן. אם הן מרטיטות את מיתרי הלב, ואנחנו רוצים להרעיף אליהן שבחים, ולתת להן מקום של כבוד בבית – כי הן מרגישות "פשוט נכון", כמובן שהן יקרות לנו.

פינות אוכל יוקרתיות שהן טובות יותר מאחרות

 זה אולי יכול להישמע כמו ניסיון להימנע מהמושג אליו התכוון המשורר. שהרי "יוקרתי" זה משהו שנראה יקר, שנראה איכותי, שנראה כמו סחורה שאנשים רוצים ואולי אפילו טוב יותר מפריטים אחרים בשוק בקטגוריה דומה. ובכן, לא נכחיש שיש קטגוריית פרמיום. שיש קטגוריה בה המוצרים פשוט יותר טובים, וכך הם משווקים. אולי כי זו עבודת אומן, מושקעת שכזו. אולי החומרים טובים יותר, הארכיטקטורה או המבנה מתאים יותר. אולי זה פשוט "זה". ועם זאת, הדבר הקובע הן פעימות הלב, וכמה הן קוראות עבור הפריט. באם זה זה, אז זה זה, וכך אפשר לזהות פינות אוכל יוקרתיות שבאמת מתאימות למלך או מלכה הרוצה ביקרתן.

About the author

admin administrator