ספה

Byadmin

ספה

איך בוחרים ספה? שכן כאשר מחליטים לפנק את הסלון במערכות ישיבה אפשר לתהות לגבי השאלה הזאת. האם הולכים על הספה שתמיד הופיעה בפרסומות או הספה שמתאימה לבית ולרצון האנשים? ומה כדאי לדעת על תהליכי בחירת ספה באופן כללי?

איך להתכונן לבחירת ספה?

טרם בחירת ספה, אפשר לשבת על התקציב. ספה יכולה לעלות כמה מאות שקלים וגם כמה אלפי שקלים ומעבר לכך. על כן אפשר שזה יהיה הגיוני ורלוונטי לבדוק מה באמת רוצים. הבחירה במה שבאמת רוצים לא בהכרח כזו פשוטה ומובנת מאליו שכן יש הרבה דברים שכמו יכולים לעוור או להשפיע על התפישה.

באם הופיעה ספה מסוימת בפרסומות הלוך ושוב, אפשר לחשוב שמרוב היכרות איתה זו הספה המתאימה. בעוד זו כלל לא הספה המתאימה אך מרוב כך שאנשים התרגלו לראות אותה במרחב שלהם הם יכולים לשקול, "רגע, אולי זה טוב, אולי זו הבחירה הנכונה עבורי לאור כך שנדמה שכולם מרוצים מהספה הזו והיא תהפוך אותי למאושר כמו לאנשים בפרסומת?", ובכן, לא צריך לפסול סנטימנטים כאלה לפני שנשקלו.

כי זו רק דוגמה למצבים בהם הרצון יכול להיות מושפע על ידי תפישות כזב. בין אם הן מתקבלות כתוצאה מצפייה בפרסומות, או מדבר מה אחר, סביר שהשורש להן הוא עצם הרצון להרשים או להעמיד פנים שמישהו הוא משהו, ועל כן חשובה שתהיה ספה מסוג מסוים. בין אם במראה יוקרתי או זול, וכיוצא בזה, שכן העניין הוא לעשות רושם ואין זה אומר שהרושם צריך להיות טוב.

על כן חשוב לרדת מתחת לכל הקונספציות הללו ולראות מה הלב באמת רוצה, איזו ספה תרגש אותו, איזו ספה הוא מבקש שתהיה בבית?

ההתכווננות על כך יכולה להיות משמעותית גם בענייני תקציב. כי התקציב יכול להתרחב פלאות כשמבינים מה הלב באמת רוצה.

איך להתאים גודל של ספה למרחב הביתי?

אפשר פשוט להסתכל מה גודל המרחב והיכן רוצים להציב את הספה. באם יש מספיק מרחב, אפשר  לבדוק באם זה רלוונטי להציב ספה זו או אחרת במרחב הזה, לאור ההשפעה האנרגטית שלה על המרחב. באם יש זרימה איתה במרחב או שלא, וכיוצא בזה. אפשר ללמוד קצת פאנג שוואי כדי לבדוק את הנושא קצת יותר לעומקו.

About the author

admin administrator